Zaproszenie z Przystani Świętego Mikołaja na Polsko-Ukraiński Piknik Integracyjny z MiPBP w Dębicy

W pierwszy dzień astronomicznego lata MiPBP w Dębicy serdecznie zaprasza wszystkich, którzy uwielbiają zabawy pełne słońca i uśmiechu do Parku Miejskiego im. Skarbek-Borowskiego na Polsko-Ukraiński Piknik Integracyjny. W środę, 29 czerwca 2022 r., o godz. 17.00 zamiast herbatki podamy cały repertuar kreatywnych zabaw artystycznych i gier ruchowych. Tym razem nasza biblioteczna Przystań Świętego Mikołaja przenosi się do doskonale znanego wszystkim dębiczanom ustronia, by sprzyjać budowaniu i zacieśnianiu więzów przyjaźni między mieszkańcami oraz wyjść naprzeciw ich potrzebom. Czeka na Was interaktywny spektakl teatralny, słodkości, animacje oraz ukochane przez wszystkie Dzieciaki dmuchańce, a także zabawy z DJ Sid-em. Wśród niezliczonych atrakcji z pewnością każdy znajdzie aktywność z kręgu swoich zainteresowań. Dlatego nie wahajcie się – zabierzcie ze sobą rodziny, przyjaciół oraz sąsiadów, by żegnając czerwiec, przywołać lato w niepowtarzalnej atmosferze właśnie rozpoczętych wakacji. Zapraszamy!!!

Zapraszając Was do udziału w Polsko-Ukraińskim Pikniku Integracyjnym mamy nadzieję na to, że perspektywa wspólnego spotkania cieszy Was w równym stopniu, co nas – bibliotekarzy. Program wydarzenia układaliśmy, zwracając uwagę na Wasze upodobania oraz potrzeby. Razem z krakowskim Studiem Teatralnym KRAK-ART przeniesiemy się w klimaty westernowe, wkraczając do świata kowbojów o szlachetnych sercach i nikczemnych złoczyńców podczas spektaklu pt. „Na Dzikim Zachodzie”. Przedstawienie o walorach edukacyjnych i rekreacyjnych wciąga małego widza w głąb niesamowitego świata, pozwalając mu na aktywny udział, a dynamika i komizm oraz umiejętności aktorskie połączone z dopracowaną scenografią i kostiumami stają się świetną pożywką dla dziecięcej wyobraźni.

Szczegółów na temat wszystkich czekających na Was zabaw nie zdradzimy, by nie psuć niespodzianki, ale możecie liczyć na szeroki wachlarz ekscytujących zabaw, zarówno dla miłośników swobodnej twórczości, jak i dla tych, w których tli się wciąż iskra rywalizacji, oczywiście tej w duchu fair play. Do tego dodać trzeba zabawę z niezawodnym DJ-em Sid-em oraz nieodłączne naszym spotkaniom słodkości, a także atrakcję pikników, która cieszy się niesłabnącym powodzeniem – dmuchańce. Jak zawsze możecie liczyć na świetną zabawę, moc niezapomnianych wrażeń oraz nowe znajomości, którym swobodna, rodzinna atmosfera pikników wyjątkowo sprzyja.

Polsko-Ukraiński Piknik Integracyjny wpisuje się w szereg działań, realizowanych dzięki wsparciu Fundacji Świętego Mikołaja. Wierzymy, że wszyscy uczestnicy pikniku zapomną o upływie czasu, trapiących ich troskach, a aura wzajemnej życzliwości i zrozumienia uskrzydli na długo – przynajmniej do kolejnego naszego spotkania. Pamiętajcie – środa, 29 czerwca, Park Miejski im. Skarbek-Borowskiego, godz. 17.00. Czekamy na Was!

Запрошення від Гавані Святого Миколая
на польсько-український інтеграційний пікнік з MiPBP у Дембіці
У перший день астрономічного літа MiPBP у Дембіці щиро запрошує
всіх любителiв літних ігор на польсько-український інтеграційний пікнік
У середу, 29 червня 2022 р. о 17.00 год. в Міськoмy паркy iм. Скарбек-Боровського в Дембіці розпочнеться зустріч сповненa сонцем та посмішкaми,  
творчими розвагaми і рухливими ігорaми.
Bсі діти можуть взяти участь в інтерактивному театральнoмy шоу,
у жвавих ігрaх з діджеєм Сідом,  а такoж вдосталь  пошаліти  на надувних aтракціонах.
 Наш спільний час буде підсолоджений солодощами.
Ви можете бути впевнені в цьому, що буде багато різноманітних атракціонів.
Гарантуємо батькам, що їх діти відчують багато незабутніх атракцій,
можливо здобудуть нові знайомства i отримають барвисті спогади.
Тож беріть своїх близьких – рідних, друзів, сусідів та приєднуйтесь до нас.

Запрошуємо!!!

Projekt współfinansowany przez Fundację Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań św. Mikołaja.