Dyskusyjny Klub Książki

W Polsce Dyskusyjne Kluby Książki pojawiły się w ramach programu „Promocja Czytelnictwa” MKiDN oraz dzięki pracownikom Instytutu Książki i polskiego British Council.

W 2007 roku w naszej bibliotece powstały dwa Dyskusyjne Kluby Książki dla dorosłych, które działały przy Wypożyczalni dla Dorosłych oraz Filii nr 3. Aktualnie funkcjonuje jeden Klub przy Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży. W Klubie spotykają się osoby, które czerpią przyjemność z czytania książek i dyskutowania o literaturze a także są otwarte na spotkania ze znanymi autorami.

Spotkania klubowiczów odbywają się raz w miesiącu Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży. Jeżeli lubisz czytać i chciałbyś podzielić się wrażeniami z przeczytanych książek a lubisz miłą i otwartą atmosferę dołącz do nas.

Ze względu na różne terminy spotkań, informacje o dyskusji nad książkami można uzyskać kontaktując się z nami za pośrednictwem maila wypozyczalnia@mbpdebica.eu, telefonicznie 14 683 35 04, osobiście lub sprawdzając naszą stronę internetową w zakładce aktualności.

Zapraszamy!


Sprawdź także:

Jeżeli nadal nie znalazłeś szukanych przez Ciebie treści, skorzystaj ze skrótów zamieszczonych poniżej aby zobaczyć powiązane strony.