„Świat bez kryminałów byłby nudny…” – Zaproszenie na spotkanie z Robertem Małeckim w MiPBP w Dębicy

Nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, by odkryć, który z autorów jest przez Czytelników szczególnie ceniony. Wystarczy spojrzenie na opustoszałe półki, jednoznacznie zdradzające upodobania do określonego twórcy. Do grona pisarzy trudno uchwytnych należy Pan Robert Małecki, autor budujący fabułę z imponującą drobiazgowością i rzetelnością, kreator pełnokrwistych, acz nieszablonowych postaci, bezpardonowo porywający Czytelnika w świat wstydliwych człowieczych słabości, bolesnych krzywd, mających się nigdy nie zagoić ran i niechlubnych tajemnic. W jego prozie uwidaczniają się nie tylko pasje, ale również głęboki szacunek do odbiorców. Laureat prestiżowych  nagród: Wielkiego Kalibru i Kryminalnej Piły będzie Gościem naszej biblioteki. Drodzy Czytelnicy, Miejska i Powiatowa Biblioteka w Dębicy ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich miłośników zaskoczeń, cliffhangerów i nieoczekiwanych zwrotów akcji na spotkanie pt. „Świat bez kryminałów byłby nudny…” z czołowym przedstawicielem polskiego kryminału, Panem Robertem Małeckim, które odbędzie się w czwartek, 27 października o godz. 17.00 w budynku Biblioteki Głównej na ul. Akademickiej 10.

Wciągające, wprowadzające w mroczny świat wewnętrzny i zapraszające do śledzenia rozwijającej się intrygi kryminały często są przyczyną całonocnych posiedzeń z lekturą i doskonałym panaceum na nudę. Spotkanie z Panem Robertem Małeckim pt. „Świat bez kryminałów byłby nudny…” odbędzie się jako jedna z inicjatyw w ramach projektu „Bibliotek@rz bliżej NAS!”.

Spotkanie autorkie realizowane jest w ramach zadania „Bibliotek@rz Bliżej NAS”
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”