Spotkanie z dębiczanką Klaudią Muniak

Zapraszamy na spotkanie z Klaudią Muniak, autorką thrillera medycznego pod tytułem „Klinika”, który 19 maja 2021 roku miał  swoją premierę nakładem Wydawnictwa Kobiecego. Klaudia Muniak, autorka thrillerów medycznych spotka się 1 lipca (czwartek), o godz. 17.00 z Czytelnikami i miłośnikami literatury kryminalnej  w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy przy ul. Akademickiej 10. Autorka pochodzi z Dębicy, obecnie mieszka w Londynie, wydała pięć książek z gatunku thriller psychologiczny z wątkami medycznymi. 

Na spotkanie Klaudią Muniak zaprasza Burmistrz Miasta Dębicy, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy.

„Nie ufam już nikomu” nominowana w plebiscycie Książka Roku 2020 portalu Lubimyczytać.pl. Jak przyznaje, to duża dawka motywacji. Autorka pracuje nad kolejnymi książkami. Autorka nominowanej książki jest absolwentką biotechnologii. Przez pięć lat zajmowała się nanotechnologią w Londynie. Do treści swoich utworów lubi przemycać medyczną wiedzę i wykorzystywać doświadczenie zawodowe do stworzenia ciekawej, trzymającej w napięciu, fabuły. Tworzy thrillery medyczne i psychologiczne. Na swoim autorskim koncie, oprócz nominowanej książki, ma także takie pozycje jak: „Gdybym jej uwierzył”, „Substancja” i „Psychopata” oraz „Klinika”.

Klaudia Muniak (ur. 1987, pełne nazwisko Kloc-Muniak) – autorka thrillerów psychologicznych, w których łączy wiedzę medyczną z tym, co w literaturze lubi najbardziej – wywołującą dreszcz tajemnicą. Urodzona w Dębicy na Podkarpaciu, dzieciństwo spędziła w Pustyni. Uczęszczała do I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły, a później ukończyła biotechnologię na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Mieszka w Londynie, gdzie tuż po studiach podjęła pracę naukową i zajmowała się nanotechnologią. Obecnie szczęśliwa żona i mama, która wieczorami daje upust swojej wyobraźni.

„Nie ufam już nikomu” zostało nominowane do tytuły Książki Roku 2020 w kategorii kryminał, sensacja, thriller jednego z najpopularniejszych portali książkowych – lubimyczytac.pl

Książki:
„Gdybym jej uwierzył” Novae Res, 2017;
„Substancja” Novae Res, 2018;
„Psychopata” Wydawnictwo Kobiece, 2020;
„Nie ufam już nikomu” Wydawnictwo Kobiece, 2020;
„Klinika” Wydawnictwo Kobiece, 2021;