Napiszcie nam… Konkurs na najlepszą recenzję książki „Namaluj mi” Marcina Michała Wysockiego

Sięgając po kolejną książkę wielu z nas zapewne kieruje się recenzjami doświadczonych czytelników, przyjaciół i znawców literatury. A gdyby odwrócić role? Czy próbowaliście kiedyś swoich sił w krytyce literackiej? Jeżeli nie, właśnie nadarza się wyjątkowa sposobność. Dziś serdecznie zapraszamy wszystkich Czytelników do udziału w konkursie na recenzję najnowszej książki Pana Marcina Michała Wysockiego, pt. „Namaluj mi”.

Pan Marcin Michał Wysocki dotychczas dał się poznać Czytelnikom jako Twórca wszechstronny, nie poprzestający jedynie na pisaniu. Początkowo spod jego pióra wynurzały się obrazy wywiedzione wprost z historii: monografia, impresja historyczna oraz relacje kombatantów z Powstania Warszawskiego. Debiut beletrystyczny Autora stanowiła powieść obyczajowa pt. „Baku, Moskwa, Warszawa”, kunsztowna opowieść zainspirowana spotkaniem z poznanym w Chorwacji Azerem. Wyczulenie Wysockiego na historie ludzkie nie pozostaje niezauważonym, a umiejętność budowania wielowarstwowych opowieści lokuje jego twórczość poza granicami konwencji. Udowadnia to również zbiór opowiadań „#portal randkowy”, który miał premierę na początku listopada.

Premiera najnowszej powieści Autora, „Namaluj mi”, odbyła się 1 grudnia. Od dnia premiery, do 28 lutego 2022 r. trwa konkurs na zaskakującą oryginalnością i stylem recenzję książki. Warto wypróbować swoich sił na gruncie recenzenckim, ponieważ zwycięzcy zostaną uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami. Autorzy najlepszych opinii mogą zdobyć czytnik do ebooków, audiobooki. Nie zabraknie również nagród książkowych. Przed Uczestnikami rozpościera się szeroka perspektywa działania, ponieważ recenzje mogą mieć dowolną długość i przyjąć najróżnorodniejsze formy.

Laureaci zostaną wyłonieni kilka dni po zakończeniu konkursu.

Regulamin znajdziecie TUTAJ.

Książki Marcina Michała Wysockiego nie pozostawiają obojętnymi, gwarantując czytelniczą satysfakcję i zarazem rozbudzając głód poznania. Autor w poprzednich publikacjach udowodnił, że w gruncie rzeczy literatura pociąga go jako medium snucia opowieści, będąc portalem do warstwy pozafabularnej, odsyłającej do prawdziwych ludzkich historii. „Namaluj mi” to powieść sensualna, odrywająca się od erotyków w ich ugruntowanym postrzeganiu, zabierająca nas gdzieś indziej. I nie chodzi tylko o to, że wraz z Anną udajemy się aż do Portugalii, mierząc granice miłości rozumianej jako splot doznań duchowych i zmysłowych.

Drodzy Czytelnicy, serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie! Życzymy powodzenia!