„KULTURA – NASZA NATURA!” Spędź zimowe ferie w dębickiej bibliotece!

Co, prócz zamiłowania do książek, łączy bibliotekarki i dzieci? Niecierpliwe odliczanie dni do ferii zimowych! Przed nami najbardziej wyczekiwany, rozpieszczający i budzący ekscytację czas – przerwa w nauce. Z tej okazji pogodnie zapraszamy zakochane w literaturze i kulturze Dzieci w wieku 7-11 lat (uczniowie klas I-IV szkół podstawowych, roczniki 2013-2017) do wspólnego zgłębiania wszystkich sfer kultury i sztuki. Przed nami pięć nadzwyczajnych dni, podczas których przechadzać się będziemy w koturnach i palium po proskenium wraz z Melpomeną, wkradniemy się za kulisy, poznając blaski i cienie pracy aktora, zachwycimy się współczesną kinematografią i zdobędziemy szlify jako animatorzy kultury. W korowodzie wrażeń nie zabraknie wyzwań godnych olimpijczyków, lecz nie zapomnimy o skarbach rodzimego dziedzictwa. Zdobędziemy laury kunsztu artystycznego, sportowego, literackiego, przechodząc zwinnie i płynnie od sfery do sfery – od warsztatu literata do garderoby, od pracowni dyktatora mody do atelier malarza. Zachęceni? 

„KULTURA – NASZA NATURA!” to cykl zajęć edukacyjnych, czytelniczych, artystycznych, ruchowych oraz najrozmaitszych warsztatów, który obejmie dni 5-9 lutego 2024 r. Zajęcia odbywać się będą w godz. 9.00-13.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz duże zainteresowanie obowiązują zapisy OSOBISTE. Nie przyjmujemy zapisów telefonicznych. Zgłaszającymi mogą być wyłącznie RODZICE lub OPIEKUNOWIE PRAWNI. O przyjęciu zadecyduje kolejność zgłoszeń Uczestników.

Osobiste zapisy na zajęcia rozpoczną się a od dnia 24.01.2024 r. od godziny 16.00 i potrwają do dnia 31.01.2024 r. (tj. 25.01.2024 – 31.01.2024 w godzinach pracy biblioteki) w Bibliolandii. Strefie Dzieci przy ul. Akademickiej 10. Osoby zainteresowane wcześniejszym zapisem Dziecka prosimy o honorowanie przedstawionej pory zapisów.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, podczas zajęć nie zapewniamy ciepłego posiłku, dla Uczestników przygotowujemy drobne przekąski. Uprzejmie prosimy, by Dzieci miały ze sobą drugie śniadania, a także obuwie na zmianę.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, prosimy o zapoznanie się z treścią Regulaminu zajęć bibliotecznych przed zgłoszeniem Dziecka na zajęcia i warsztaty. Warunkiem udziału w projekcie jest osobiste wypełnienie Karty Uczestnika dostępnego na miejscu w Bibliolandii. Strefie Dzieci. Do zobaczenia!   

REGULAMIN