Konkurs Kinder Mleczna Kanapka „Przerwa na wspólne czytanie” – Ramię w ramię ku wygranej!

Z czym kojarzy się Wam magiczny czas dzieciństwa? Z pewnością wrażenia i wspomnienia łatwo wyczarowuje sięgnięcie po ukochaną książkę i ulubiony przysmak. Trudno o bardziej zgrany i okraszony sentymentem duet niż słodycze i książki, a nie od dziś wiadomo, że kwintesencję doskonałości każda z przyjemności uzyskuje w towarzystwie Najbliższych. Łagodny smak ulubionych łakoci, delikatność mlecznej czekolady, wspólne popołudnia i wieczory przy książce, pierwsze czytanki i zasypianki z Rodzicami lub samodzielne wkraczanie do literackich światów – zacieśniają więzi, pobudzają wyobraźni, uczą siebie i empatii wobec innych, budują tożsamość. Drodzy Czytelnicy, olbrzymią i docenianą przyjemnością dla nas jest codzienne współtworzenie z Wami przestrzeni będącej królestwem wyobraźni i nauki. Dzięki Waszym odwiedzinom, każdego dnia uśmiechamy się promiennie, uskrzydleni wdzięcznością, stajemy się coraz śmielsi i z entuzjazmem podejmujemy się kolejnych działań. Tym razem po raz pierwszy zgłosiliśmy się do jakże apetycznego konkursu Kinder Mleczna Kanapka – „Przerwa na wspólne czytanie”. Czy nam pomożecie? Będzie nam przepysznie wspólnie dążyć do wygranej!

Gorąco liczymy na Wasze wsparcie, ponieważ w tegorocznej edycji konkursu Kinder Mleczna Kanapka – „Przerwa na wspólne czytanie” aż 300 Bibliotek zostanie wyróżnione wspaniałymi nagrodami. Dzięki Waszej pomocy możemy powiększyć księgozbiór o mnóstwo uroczych książek, które wręcz proszą się o rodzinne czytanie. Zwycięzcy mają szansę otrzymać tekturowy teatrzyk Kamishabi, a zdobywcy pierwszego miejsca wcielą się w role gospodarzy niesamowitego spotkania autorskiego, którego Gościem będzie literaturoznawca, tłumacz i pisarz, Pan Michał Rusinek.

Zasady konkursu są bajecznie łatwe. Wystarczy zagłosować na Waszą ulubioną Bibliotekę, wybierając ją z listy na stronie Organizatora. Głosowanie na biblioteki trwa do 31.10.2021r., a już 18.11.2021 r. wyłonieni zostaną zwycięzcy. Potrzeba zaledwie kilka minut i parę kliknięć, a wspólnie możemy ubogacić swój księgozbiór o wachlarz porywających publikacji dla Dzieci i Rodziców, znakomitych na nadchodzące długie jesienne i zimowe wieczory. Wystarczy wejść na stronę konkursu Kinder – KLIK! Następnie zarejestrować się lub zalogować przy pomocy adresu mailowego.

Następnie wpisać w wyszukiwarkę nazwę miejscowości i oddać głos na drogą sercu bibliotekę – o tutaj – KLIK!

Każdy z Was może zagłosować raz dziennie, każdego dnia – aż do 31.10.2021 r. Czy zgadzacie się na ten wspólny rytuał aż do zakończenia konkursu?

Drodzy Czytelnicy, bardzo dziękujemy Wam już teraz za poświęcony czas i uwagę. Każda sekunda Wasza cenna sekunda oraz każde kliknięcie są dla nas najwspanialszym, wymarzonym podarunkiem, subtelnie słodkim jak wspólne poznawanie świata poprzez książki, osłodzone smakiem dzieciństwa. Wspaniale, że jesteście!