Zwycięstwo jest w Waszych rękach! Wygraj wycieczkę dla swojej klasy w Europejskiej Grze Terenowej!

Europejska Gra Terenowa to doskonała zabawa, stworzona z myślą o Was – młodych,  odważnych młodych ludziach. Siódmoklasisto! Wydaje Ci się, że Twój introwertyzm wyklucza umiejętność pracy w drużynie? Twoje pomysły zawsze nie są dosyć? Widząc niekończące się zmiany również chciałbyś coś zmienić, lecz nie wiesz co? Przejmij stery i zgłoś swoją klasę do Europejskiej Gry Terenowej, w której liczą się: solidarność, refleks, pomysłowość oraz… odrobina brawury, finezja i optymizm. Wkrocz na niezwykłą – choć przecież świetnie Ci znaną planszę – i podążaj europejskim szlakiem. Na Ciebie i Twoją drużynę czeka moc wrażeń, mnóstwo zaskoczeń i jeszcze więcej fantastycznej zabawy. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy zaprasza wszystkich młodych, pełnych energii, błyskotliwych Europejczyków uczęszczających do klas VII dębickich szkół do udziału w grze terenowej, podczas której marzenia o podróżach połączą się z edukacją europejską. Stawka w grze jest warta wysiłku, ponieważ  zwycięzca zabiera całą swoją klasę do Centrum Nauki im. Ignacego Łukasiewicza w Rzeszowie. Przyrzekamy – będzie ekscytująco, emocjonująco i dynamicznie! Śpieszcie się – Wasze zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 02.10.2023 r., a do rywalizacji stajemy 4 października 2023 r. w godzinach 10.00 – 13.00.

Czasami wystarczy odrobinę zmienić perspektywę, by to, co wydaje się monotonne i niepotrzebne nagle zyskało miano fascynującego i przerodziło się w pasję. Dlatego proponujemy Wam – siódmoklasistom – udział w Europejskiej Grze Terenowej, podczas której wspólnie przemierzycie kraje wspólnoty europejskiej – bez znużenia, bez zadęcia, za to z radością i żywiołowością. Gra odbędzie się w Parku Miejskim im. Skarbek-Borowskiego, więc macie przewagę – znacie planszę doskonale. Z pewnością masz także niezliczone zainteresowania i uważnie obserwujesz zmiany w naszym mieście. W takim razie – nie czekaj – zgłoś swoją klasę do udziału w grze!

Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić formularz i dostarczyć go nam osobiście lub poprzez pocztę elektroniczną.

Pamiętaj, żeby przeczytać wraz z Twoimi kolegami z klasy oraz Waszym opiekunem REGULAMIN.

Dokumenty do pobrania TUTAJ.   

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 02.10.2023 r  w MiPBP w Dębicy na ul. Akademickiej 10, a także pod adresem e-mail: dyrektor@mbpdebica.eu.  

Do udziału w Europejskiej Grze Terenowej zapraszamy Was w ramach zadania „Dębicka Strefy Kultury z Funduszami Europejskimi” dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

#dofe #dniotwartefunduszyeuropejskich #EUinmyregion, #Europawmoimregionie, #funduszeeuropejskie #funduszeeuropejskiedlapodkarpacia #fep #FEP