Zaproszenie na Dzień Dziecka w Dębickiej Strefie Kultury z Funduszami Europejskimi

1 dzień czerwca niesie w sobie słoneczną energię nadchodzących wakacji, a w Polsce od 71 lat kojarzy się ze najszczęśliwszym i najsłodszym świętem wszystkich Dzieci – Dniem Dziecka. Pełen radości, zabaw, czułości, a także niespodzianek i rodzinnych wyjść to dzień zarówno dzieci, jak i rodziców. Zresztą, w każdym z nas tkwi dziecko, które należy rozpieszczać, dlatego też z wielką przyjemnością MiPBP w Dębicy wraz z Burmistrzem Miasta Dębicy i Miejskim Ośrodkiem Kultury w Dębicy zaprasza na Dzień Dziecka w Dębickiej Strefie Kultury z Funduszami Europejskimi, który odbędzie się 1 czerwca w Parku im. Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” przy DK Śnieżka. Rozpoczynamy wspólne świętowanie o godz. 16.00, a przed nami popołudnie pełne radosnych zabaw i animacji dla dzieci. Przed uczestnikami moc wrażeń, również artystycznych, dzięki programowi przygotowanemu przez grupy działające przy MOK-u oraz Vocal Studio, a pośród niezliczonych atrakcji nie zabraknie uwielbianych przez najmłodszych dmuchańców i malowania buziek, konkursów oraz fotobudki, w której będzie można uwiecznić dziecięcą beztroskę. Przed publicznością zaprezentują się również Dzieci ze Zgranej Paki. Podczas Dnia Dziecka w Dębickiej Strefie Kultury z Funduszami Europejskimi nastąpi pełna frajdy inauguracja Dni Dębicy – czterodniowego święta naszego miasta. W Dębickiej Strefie Kultury z Funduszami Europejskimi fantastyczne lato zaczynamy znacznie wcześniej!  Do zobaczenia!

Jesteśmy przekonani, że Dzień Dziecka w Dębickiej Strefie Kultury z Funduszami Europejskimi w cudownej atmosferze wspólnej zabawy uświadomi nam również, jak bardzo dziecięca niewinność potrzebuje ochrony i jak ważne zwłaszcza w obecnej sytuacji jest honorowanie praw dziecka. Przed nami drugi polsko-ukraiński Dzień Dziecka. Mamy nadzieję, że czar wspólnie spędzonego czasu pozwoli uwierzyć, że każde z marzeń można spełnić, zwłaszcza te o pokoju na świecie i bezpieczeństwie. 

Dębicka Strefa Kultury z Funduszami Europejskimi to cykl wydarzeń edukacyjno-kulturalnych, realizowanych dzięki Konkursowi „Fundusze Europejskie wokół nas”. Konkurs zorganizowano w ramach projektu „Wsparcie procesu wdrażania RPO WP poprzez działania o charakterze informacyjno-promocyjnym, edukacyjnym i integracyjnym w ramach środków REACT-EU”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

#dofe #dniotwartefunduszyeuropejskich #EUinmyregion, #Europawmoimregionie, #funduszeeuropejskie #funduszeeuropejskiedlapodkarpacia #fep #FEP