Zaproszenie do „Baśniowego pokoju zagadek”

Dziś, z okazji święta bibliotek mamy dla Was kolejny prezent. Czy dacie się zaprosić do czarodziejskiego świata, w którym Waszą towarzyszką będzie urocza wróżka? W królestwie opowieści czeka na Was mnóstwo baśniowych zagadek oraz pytania, sprawdzające Waszą wiedzę na temat baśni. Nie zabraknie także pytań testujących Waszą spostrzegawczość i pamięć. Pomimo uroczej asysty, nie dajcie się zwieść – w baśniowym świecie jesteście zdani na własną czujność oraz doskonałą znajomość klasycznych baśni braci Grimmów, Hansa Christiana Andersena i Charlesa Perraulta. Zapraszamy serdecznie do wizyty w wirtualnym escaperoomie, z którego być może… nie będziecie chcieli wcale wychodzić.

„Baśniowy pokój zagadek” powstał z myślą o tych z Was, którzy uwielbiają łamigłówki, a przy tym nie wyobrażają sobie życia bez czytania. Tutaj w parze idą błyskotliwość, pragnienie przygód, fantazja i radość poszukiwania. W stworzonej dla Was grze internetowej nie zabraknie również wyzwań, opartych na umiejętności szybkiego kojarzenia. Przed Wami trzy zadania, do których poprowadzi Was słodka wróżka. Jednak, ostrzegamy – wróżka nie podpowiada! Za to z pewnością pomogą Wam Najbliżsi. Nie bez przyczyny nie piszemy, iż to gra tylko dla Dzieci. Wcale tak nie jest! Kto nie kocha opowieści o Kopciuszku, Jasiu i Małgosi czy Brzydkim Kaczątku?

 „Baśniowy pokój zagadek”, utkany w całości z baśniowych odniesień, czeka na rodzinne odwiedziny i poszukiwania. 

Jesteśmy niezmiernie ciekawi Waszych wrażeń i mamy nadzieję, że będziecie się świetnie bawić. 

Baśniowy pokój zagadek” czeka na Was na platformie Genialy.pl, o tutaj

KLIK!

Gra dostępna będzie przez cały tydzień, od 9 do 16 maja. Zapraszamy!

Wchodzicie?

Tydzień Bibliotek realizowany jest w ramach zadania „Bibliotek@rz Bliżej NAS”
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”