WITAJ LATO! Wesołe przywitanie z Przystanią Świętego Mikołaja

Kończący się rok szkolny coraz bardziej motywuje nas, aby każdy kolejny dzień wykorzystywać wyłącznie na to, co kochamy i co sprawia nam radość. Nie zwlekajmy ani chwili i świętujmy lato! Miasto Dębica i Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy gorąco zaprasza wszystkich przyjaciół naszej Przystani do wakacyjnych zabaw i słonecznych przyjemności oraz do wspólnego rozpoczęcia nadchodzącego lata przyjaźni polsko-ukraińskiej. Zabawa ta pozwoli wyzwolić w nas wszystkie drzemiące pragnienia latania, skakania, wspinania się, szaleństwa na dmuchańcach, zjazdu na linie – czeka na Was wiele innych atrakcji pełnych ruchu i śmiechu!

W piątek, 21 czerwca 2024 r., o godz. 16.30 czeka na Was cały repertuar kreatywnych zabaw animacyjnych z Kider Sidem i słodkości.

Kinder SID, który jak nikt inny wie, jak porwać publiczność, zwłaszcza dziecięcą. Najmłodsi wyładują pokłady energii podczas piana party wśród baniek mydlanych, a ich buzie, prócz uśmiechu ozdobią również urocze malunki. Plenerową imprezę urozmaicą niezliczone gry i zabawy, przeplatające zabawy z Kinder SID-em i Animatorką Madzią. Tych dwoje nie ma sobie równych, zaskakując wciąż nowymi pomysłami na emocjonujące i ekscytujące konkurencje ruchowe, będące zarazem doskonałą szkołą pracy zespołowej między Dziećmi, dążących do wspólnego celu. Zaśmiewając się do rozpuku, skacząc, wirując w piruetach, podążając za rytmem muzyki, mali tancerze cieszyć się będą ławicami baniek mydlanych oraz uwielbianej przez nie i wyczekiwanej piany, przypominającej cud śniegu w środku lata.

Tym razem nasza biblioteczna Przystań Świętego Mikołaja przenosi się do doskonale znanego wszystkim dębiczanom ustronia, by sprzyjać zacieśnianiu więzów przyjaźni między mieszkańcami oraz wyjść naprzeciw ich potrzebom. Dlatego nie wahajcie się – zabierzcie ze sobą rodziny, przyjaciół oraz sąsiadów, by żegnając czerwiec, przywołać lato w niepowtarzalnej atmosferze właśnie rozpoczętych wakacji. Zapraszamy!!!

Wyjątkowość  naszych spotkań przez ostanie ponad dwa lata w Przystani Świętego Mikołaja opiera się na głębokiej integracji naszej lokalnej społeczności ze społecznością z Ukrainy, która znalazła schronienie w naszym mieście.

Nie zastanawiajcie się ani chwili. Czekamy na Was w Parku Miejskim im. Skarbek-Borowskiego o 16.30.

Zapraszamy! Obiecujemy moc spektakularnych wrażeń i gwarantujemy bezcenne wspomnienia!

   Projekt współfinansowany przez Fundację Świętego Mikołaja
w ramach programu Przystań św. Mikołaja.