Świętujmy razem Dni Otwarte Funduszy Europejskich

20 lat – wysoki lot!
Dębica z Funduszami Europejskimi!

Znacie kogoś, kto zapomniał o swoich 20. urodzinach? My nie, więc skoro przed nami kolejna rocznica urodzin świadomych Polaków i Europejczyków, nas samych – wykorzystajmy tę okazję na wspólne świętowanie! Już za kilka dni minie dokładnie dwie dekady, odkąd dołączyliśmy do grona państw Wspólnoty. Uczcijmy tę doniosłą i radosną rocznicę razem podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które odbędą się w sobotę, 11maja 2024 r. w Parku Miejskim im. Skarbek-Borowskiego w Dębicy. Urodzinową zabawę rozpoczynamy o 16.00, zapewniając, iż to wydarzenie zapisze się w Waszej pamięci na bardzo, bardzo długo. Dwudziestka wymaga szczególnej oprawy, dlatego – w prezencie dla nas samych – przygotowaliśmy mnóstwo kapitalnych niespodzianek. 11 maja każdy z nas będzie dwudziestolatkiem i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie pośród mocy atrakcji.

Całość, utrzymana w familiarnej konwencji pikniku rodzinno-sąsiedzkiego zjednoczy nas na fantastyczne sobotnie popołudnie. Spotkajmy się, by życzyć sobie wszystkiego, co najpiękniejsze!

Familijny program edukacyjno-animacyjny docenią wszyscy, niezależnie od wieku, dając się ponieść beztrosce wesołej zabawy pod gołym niebem. Zapewniamy, że w szerokim wachlarzu niesamowitych atrakcji każdy, absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie. Przecież fundamentem Unii Europejskiej jest również otwieranie szans każdemu i dostrzeganie walorów w różnorodności, prawda? Przed nami uwielbiane i wyczekiwane przez dzieci i rodziców skoki pod same chmury na dmuchańcach, malowanie buziek, gry i zabawy, tańce i śpiew. A skoro urodziny – to i TORT!… Zamiast konwencjonalnego „Sto lat” wybrzmi „Oda do radości”. Głód ekstremalnych doznań zapewnią Euro bungee oraz ścianka wspinaczkowa, głód wiedzy zaspokoją stoiska informacyjne, a smakosze delektować się będą grillowymi pysznościami. Nie zabraknie fotobudki oraz warsztatów, konkursów i turniejów wiedzy.

Tak piękną dwudziestkę zawdzięczamy dofinansowaniu w Konkursie „Fundusze Europejskie wokół nas. Podkarpackie 20 lat w UE”, dzięki któremu nasz program pt. „20 lat – wysoki lot! Dębica z Funduszami Europejskimi!” może urzeczywistnić się właśnie w formie tak cennych i jednoczących inicjatyw, jak DOFE.