Spotkanie autorskie z Joanną Jax

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna oraz Dyskusyjny Klub Książki działający przy Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży zaprasza na spotkanie autorskie z Joanną Jax – pisarką specjalizującą się w powieściach historycznych. Pani Joanna zajmuje się również grafiką komputerową i copywritingiem.

Zadebiutowała w 2014 roku „Dziedzictwem von Becków”, później ukazały się pozostałe części tej powieści.  Stworzyła m.in. cykle powieściowe: sześć tomów „Zemsty i przebaczenia” oraz trylogię ”Zanim nadejdzie jutro”, „Prawda zapisana w popiołach”. Głosami czytelników została wybrana finalistką Festiwalu Literatury Kobiecej Pióro i Pazur na najbardziej wzruszającą powieść roku 2014. Laureatka Wawrzynu Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za rok 2016 (nagroda czytelników). Wolontariuszka Fundacji dla Rodaka, wspierającej Polaków w Kazachstanie.

Spotkanie z panią Joanną Jax odbędzie się 30 września 2020 r. o godz. 17.00 w budynku Biblioteki przy ul. Akademickiej 10.  Zapraszamy wszystkich miłośników twórczości Pani Joanny na to spotkanie.

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem zapraszamy w ten dzień w maseczkach oraz prosimy o zachowanie odpowiedniej odległości.