„Poznajemy świat” – wirtualny escape room. Zaproszenie do wspólnej podróży

Drodzy Czytelnicy, z okazji Dnia Bibliotekarza chcielibyśmy Wam życzyć spełnienia książkowych marzeń, lektur bez reszty pochłaniających oraz czasu na największą z naszych przyjemności – spotkania w bibliotece oraz czytanie! Z okazji naszego wspólnego święta mamy dla Was również zaproszenie do wspólnej podróży. Zarówno miłośników odległych wojaży, jak i domatorów zachęcamy do wyruszenia na niezwykłą wyprawę. KLIK-nijcie śmiało, by przenieść się do wirtualnego escape roomu pt. „Poznajemy świat”. Na tę wycieczkę nie musisz pakować walizek ani sięgać po turystyczny przewodnik. Żadnych spraw organizacyjnych, brak konieczności opuszczania ulubionego domowego zakątka – czy to nie brzmi wspaniale? Tutaj najlepszymi towarzyszami i przewodnikami będą: Wasz słoneczny optymizm, otwartość na doświadczenia, spostrzegawczość, nieco cierpliwości i pragnienie poznawania najpiękniejszego z możliwych światów, więc nie wahaj się ani chwili. Dla siedmiu pierwszych osób, które wrócą z podróży, wykazując się swoją wiedzą oraz chęcią poznawania świata czekają nagrody. Do odważnych świat należy!

Zaczynamy? KLIK!

Wirtalny escape room pt. „Poznajemy świat” powstał w ramach „Wędrówek z dębicką biblioteką” – cyklu wydarzeń animacyjno-edukacyjnych, realizowanych dzięki dofinansowaniu w programie Partnerstwo dla Książki.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury Program Partnerstwo dla książki