Piknikowy sierpień – zaproszenie na Polsko-ukraińskie Pikniki Integracyjne

Połowa wakacji już za nami, dlatego nie zwlekajmy ani chwili i cieszmy się latem! MiPBP w Dębicy serdecznie zaprasza na wszystkich spragnionych solidnej dawki radości i wakacyjnego szaleństwa do  Parku Miejskiego im. Skarbek-Borowskiego na kontynuację Polsko-Ukraińskich Pikników Integracyjnych. W środy –10, 17, 24 sierpnia godz. 17.00 odbędzie się cykl spotkań iskrzących atrakcjami. Przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci i Rodzice, Przyjaciele i Rodziny – wszyscy pogrążą się w letniej beztrosce. Czekają na Was wspaniała zabawa i niezapomniane wrażenia: taniec i śpiew, przyjemności i śmiech na świeżym powietrzu. Nasze pikniki ubarwią interaktywne widowiska, dyskoteki, animacje oraz dmuchańce i malowanie buzi, a nawet… warsztaty kulinarne! Zakreślcie wielkim uśmiechniętym słońcem sierpniowe środy w Waszych kalendarzach, zabierzcie ze sobą Najbliższych i dołączcie do nas. Zapraszamy gorąco na piknikowy sierpień!

Muzyką i charyzmą porwą do tańca: niesamowity Kinder Sid oraz animatorka Madzia, wydający się rzucać na dziecięcą publiczność jakiś nieznany nam czar. Pod wpływem ich zaklęć będziemy wirować, skakać, kręcić piruety w takt wakacyjnych przebojów, a orzeźwi nas białe szaleństwo pod postacią piany. Ten duet dotrzyma nam towarzystwa podczas sierpniowych spotkań, nie pozwalając nawet na sekundę odpoczynku od nieposkromionej radości. 17 sierpnia piknik dodatkowo urozmaicą warsztaty kulinarne, podczas których dzieci naucza się przyrządzać tradycyjne smakołyki kuchni polskiej i ukraińskiej – zakosztujemy zatem wzajemnie swoich ojczyzn. 24 sierpnia hucznie pożegnamy lato z takim splendorem, na jaki ta prześliczna i rozpieszczająca nas pora roku w pełni zasługuje.

Cykl pikników dołącza do inicjatyw, realizowanych dzięki wsparciu Fundacji Świętego Mikołaja, której dziękujemy za wielkoduszne wsparcie.

To już tylko trzy tygodnie, by wyładować całą energię i nabrać sił przed rokiem szkolnym, dlatego namawiamy do udziału w każdym z pikników. Czy jest w czym wybierać? I czy jest się nad czym zastanawiać? Pytania zbyteczne! Koniecznie przyjdźcie i przekonajcie się, jak wspaniały jest piknikowy sierpień! Czekamy na Was – 10, 17 i 24 sierpnia w Parku Miejskim im. Skarbek-Borowskiego o godz. 17.00. Do zobaczenia!!!

Міська та Повітова Публічна Бібліотека в Дембіці

запрошує на

ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕГРАЦІЙНИЙ ПІКНІК

10 СЕРПНЯ 2022 (СЕРЕДА)

Міський Парк Скарбек-Боровського в Дембіці

ЧАС ПОЧАТКУ 17.00

KINDER SID

Проект співфінансується Фондом Святого Миколая в рамках програми Гавань св. Миколая