Piknikowy lipiec – zaproszenie na Polsko-Ukraińskie Pikniki Integracyjne 

Sezon piknikowy w pełni! Lipiec wypełnią nam: głośny śmiech, beztroska zabawa i mnóstwo niespodzianek. MiPBP w Dębicy serdecznie zaprasza wszystkich miłośników roześmianych i skąpanych w słońcu zabaw do Parku Miejskiego im. Skarbek-Borowskiego na cykl Polsko-Ukraińskich Pikników Integracyjnych. Przez trzy kolejne środy – 6, 13 i 20 lipca, o godz. 17.00 świętujemy lato, spędzając czas na optymistycznych szaleństwach, pełnych kolorów, frajdy i pogodnego uśmiechu oraz wyłącznie pozytywnych emocji. W przeniesionej do parkowego zacisza Przystani Świętego Mikołaja czeka nas szeroki repertuar kreatywnych i ekscytujących zabaw, animacji, słodkości i dmuchańcow. Nasze wakacyjne spotkania uatrakcyjnią interaktywne widowiska. Lady Fama i DJ Sid nie pozwolą nam ani na nudę, ani na sceptycyzm, ani na powagę! W końcu mamy wakacje! Zarezerwujcie sobie środowe popołudnia, z których powrócicie odprężeni, z głowami pełnymi wspomnień. Zapraszamy!!!

Inauguracyjny Polsko-Ukraiński Piknik Integracyjny pokazał, że łączy nas zamiłowanie do wspólnego aktywnego spędzania czasu. Jednak, jeżeli coś Was zatrzymało i nie mogliście być obecni, nic straconego! Następne środy – 6, 13 oraz 20 lipca – stanowić będą kontynuację pierwszego ze spotkań i równie barwną. Lato zasługuje na to, by je uczcić i dlatego przygotowaliśmy dla Was wszystkie te atrakcje, które kochacie i na które czekacie. Nasze pikniki to istny zakątek rozmaitości, gdzie wśród konkurencji ruchowych i zajęć kreatywnych każdy, niezależnie od temperamentu i upodobań, znajdzie coś dla siebie. A będzie w czym wybierać!

6 lipca Lady Fama, artystka obdarzona niezrównanym optymizmem i głosem o wyjątkowym ciepłym tembrze zabierze dziecięcą publiczność do czarownej krainy wraz ze swymi uroczymi przyjaciółmi, Kotkiem Gapciem i Kucykiem Billym. Dla Dzieci i ich Rodziców udział w Bajkowej przygodzie z dębicką biblioteką stanie się doskonałą okazją do wspólnego śpiewu i tańca oraz familijnego przeżywania przygód baśniowych postaci. Tańca i śpiewu nie zabraknie również podczas porywających zabaw z DJ-em Sid-em, słynącym ze swego animuszu i niezwykłego talentu do absolutnego zaangażowania publiczności w zabawę, nawet najbardziej energiczną. Co więcej, w sam finał naszych spotkań czeka nas eksplozja i to nie byle jaka. DJ Sid już odlicza czas do wybuchubomby cukierkowej!

Dzieci będą mogły się wyszaleć na dmuchańcach, których siła oddziaływania nigdy nie słabnie, wziąć udział w zabawach z animatorami i całkowicie zanurzyć się w wakacyjnych, tak długo wyczekiwanych przyjemnościach. Pikniki rządzą się własnymi prawami, więc Dzieci chętnie i z korzyścią dla nich oraz Rodziców skorzystają z możliwości wyładowania energii, przywileju wybiegania się, a nawet bezkarnego wybrudzenia. Z pewnością duzi i mali uczestnicy staną przed szansą zawiązania nowych przyjaźni, a może odkrycia nowych pasji, czemu sprzyja niezobowiązująca, rodzinna atmosfera oraz wakacje.

Cykl pikników dołącza do inicjatyw, realizowanych dzięki wsparciu Fundacji Świętego Mikołaja, której dziękujemy za pomoc i otwartość.

Głównymi bohaterami pikników jesteście Wy – uczestnicy. Czekamy na Was – 6, 13 i 20 lipca w Parku Miejskim im. Skarbek-Borowskiego o godz. 17.00. Do zobaczenia!!!

Пікніковний липень – запрошення на Польсько-українські інтеграційні пікніки

Липень буде наповнений дзвінким сміхом, безтурботними розвагaми та безліччю сюрпризів. МіПБП у Дембіці запрошує всіх любителів посміятися та залитих сонцем ігор до міського парку ім. Скарбек-Боровського на серію польсько-українських інтеграційних пікніків.

Три середи поспіль – 6, 13 та 20 липня о 17.00 год. святкуємо літо. Разом ми проведемо час, наповнений оптимістичним божевіллям і веселощами. На учасників чекають інтерактивні шоу, під час яких Lady Fama та DJ Sid перенесуть нас у самий центр чистого щастя.

Будуть надувни aтракціони, творчі та рухливі ігри, анімації для дітей та солодощі. Зробіть бронювання на середи після обіду, з яких ви повернетеся розслабленими, з головою, повною спогадів. Ви – учасники – головні герої пікніків. Чекаємо на вас – 6, 13 та 20 липня у Міському парку ім. Скарбек-Боровського о 17.00 год.

     До побачення !!!

Projekt współfinansowany przez Fundację Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań św. Mikołaja.