Niech będzie słodki, jak cukierek! Dzień Dziecka w Przystani Świętego Mikołaja w Dębicy

W tym roku nie składamy Wam życzeń z okazji Dnia Dziecka, bo… Spełniamy marzenia! A ponieważ jesteśmy niecierpliwi, zaczynamy świętowanie w Przystani Świętego Mikołaja w Dębicy nieco wcześniej.

Radośnie zapraszamy wszystkie Dzieci, Rodziców i Przyjaciół do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dębicy 29 maja 2024 r. o godz. 15.30.

Na początek cudowni aktorzy z Ukrainy wręczą swoim rówieśnikom najpiękniejszy prezent – samodzielnie przygotowany spektakl teatralny. W „Pustym Lustrze”, sztuce dziecięcej grupy teatralnej przyjaźń, tęsknota, pragnienie świata bez wojny oraz ufność pozwalają odkryć, że nic nie jest raz na zawsze określone, a nawet największe krzywdy, można zaleczyć wybaczeniem, również samemu sobie. Uskrzydlający nadzieją spektakl rozpocznie szczęśliwe popołudnie wypełnione po brzegi niespodziankami dla najmłodszych. Czekamy na Was, by skakać na dmuchańcach, zajadać się lodami, a także zaprosić Was do udziału w niezliczonych grach i zabawach, przygotowanych specjalnie z myślą o nas – naszych Ulubieńcach!

To do zobaczenia!

W słodkiej pigułce:

Miejsce: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy, ul. Akademicka 10
Czas: 29 maja 2024 r., godz. 15.30

Przepyszne wnętrze skrywa:

  • Spektakl pt. „Puste Lustro” w wykonaniu aktorów z Grupy Teatralnej Małe Akty Wielkiej Radości.
    Scenariusz i reżyseria oraz przygotowanie dzieci Agata Buch
  • Dmuchańce
  • Słodziutka niespodzianka
  • Animacje dla Dzieci

Projekt współfinansowany przez Fundację Świętego Mikołaja
w ramach programu Przystań św. Mikołaja.