Konkurs Kinder Mleczna Kanapka „Przerwa na wspólne czytanie” – Ostatnia prosta

Drodzy Czytelnicy, z pewnością pamiętacie, że Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy w tym roku po raz pierwszy zgłosiła się do konkursu Kinder Mleczna Kanapka – „Przerwa na wspólne czytanie”. Do finału pozostało już tak niewiele dni. Mamy czas zaledwie do najbliższej niedzieli. Dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia. Bez niego nie poradzimy sobie – a jest o co powalczyć. Chcielibyśmy Was gorąco prosić o współudział w rywalizacji. Już teraz, dzięki Waszej uwadze i wsparciu udało nam się dotrzeć naprawdę daleko. Szkoda byłoby zaprzepaścić szansę, jaka się przed nami otwiera, a zasady konkursu są dosłownie dziecinnie proste.

Wystarczy zagłosować na naszą Bibliotekę, wybierając ją z listy na stronie Organizatora. Głosujemy razem do niedzieli, 31 października, by już 18 listopada poznać laureatów, w gronie których możemy się znaleźć, jeżeli nam pomożecie. Potrzeba jedynie kilka minut i niewiele więcej kliknięć, a wspólnie możemy ubogacić swój księgozbiór uroczymi i publikacjami dla Dzieci i Rodziców, rozpogadzającymi długie jesienne i zimowe wieczory. By oddać na nas głos, należy wejść na stronę konkursu Kinder – KLIK! Następnie zarejestrować się lub zalogować przy pomocy adresu mailowego. Większość z Was być może ma już konta, więc nic łatwiejszego.

Kolejny krok stanowi wpisanie w wyszukiwarkę nazwę miejscowości i oddać głos na Miejską i Powiatową Bibliotekę w Dębicy – o tutaj – KLIK!

W tegorocznej edycji konkursu Kinder Mleczna Kanapka – „Przerwa na wspólne czytanie” uhonorowane nagrodami zostanie aż 300 Bibliotek. Dzięki Waszej pomocy, Drodzy Czytelnicy, na półkach Bibliolandii może znaleźć nowy dom moc zabawnych i pouczających książek, powstałych właśnie po to, by czytać je razem, całą rodziną i wspólnie przeżywać perypetie bohaterów. W zestaw nagród wchodzi również tekturowy teatrzyk Kamishabi. Z kolei liderzy konkursu miejsca wcielą się w rolę gospodarzy spotkania autorskiego z wybitnym literaturoznawcą, tłumaczem i pisarzem, Panem Michałem Rusinkiem.

Drodzy Czytelnicy, serdecznie dziękujemy Wam już za poświęcony czas. Jesteśmy wdzięczni każdemu z Was, zaczytanemu elektoratowi za każdy głos uzyskany do tej pory. Do zakończenia czekoladowej rywalizacji zaledwie kilka dni, a każde kliknięcie zbliża nas do wyższej lokaty. Cudownie, że jesteście!