Dębicki Dzień Dziecka pełen radości, nauki i niezapomnianych atrakcji!

22

maja

2026

Burmistrz Miasta Dębicy, Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami, dziadkami i całymi rodzinami na wyjątkowe świętowanie Dnia Dziecka na dębickim Rynku, które odbędzie się 30 maja 2026 roku (sobota) w godz. 15.30–19.30!

To będzie popołudnie pełne uśmiechu, zabawy, kreatywności i fascynujących odkryć. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, które sprawią, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci najmłodszych mieszkańców Dębicy.

Na uczestników czeka prawdziwa moc atrakcji! Nie zabraknie uwielbianych przez dzieci dmuchańców, emocjonującego eurobungee, pamiątkowych zdjęć w fotobudce oraz pełnych energii animacji prowadzonych przez Szkołę Yamaha. Na scenie zaprezentują się utalentowani wokaliści Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy oraz uczestnicy Warsztatu „Dźwięki i Słowa”, którzy zadbają o muzyczną oprawę wydarzenia.

Miłośnicy technologii i podniebnych przygód będą mogli skorzystać z niezwykłych symulatorów lotu przygotowanych przez Stowarzyszenie Dolina Lotnicza, a na spragnionych naukowych eksperymentów czekać będzie stoisko Podkarpackiego Centrum Nauki Łukasiewicz, pełne inspirujących doświadczeń i ciekawostek.

Nie zabraknie również ekologicznych inspiracji dzięki obecności Stowarzyszenia EKOSKOP, a osoby z artystyczną duszą z pewnością odnajdą się podczas kreatywnych warsztatów przygotowanych przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Dębicy.

Jak na prawdziwe święto dzieci przystało, będą także słodkie niespodzianki – wata cukrowa, lody i popcorn, które dodadzą energii do wspólnej zabawy.

Dębicki Rynek zamieni się tego dnia w przestrzeń pełną śmiechu, kolorów i rodzinnej atmosfery. To doskonała okazja, by wspólnie celebrować dzieciństwo, spędzić czas razem i stworzyć piękne wspomnienia.

Zabierzcie dobry humor, rodzinę i przyjaciół – widzimy się na Dniu Dziecka w Dębicy!